Öğretmenlere trafik eğitimi verildi

Elazığ'da, öğretmenlere yönelik trafik güvenliği eğitimi semineri düzenlendi.

Öğretmenlere trafik eğitimi verildi Güncel

Alınan bilgiye göre, İçişleri Bakanlığı tarafından trafik kazalarını azaltmaya yönelik hazırlanan 100 günlük eylem planı kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünce, kent genelindeki okul öğretmenlerine trafik güvenliği konusunda eğitim verildi.

Öğretmen Sıdıka Avar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans solonunda 300 kişilik gruplar halinde verilen eğitimlerden, il merkezi ile ilçelerde her düzeydeki okulda görev yapan toplam 3 bin 612 öğretmen faydalandı.

Seminerde, trafik güvenliğinin önemi, trafik kazalarının azaltılması, hoşgörü ve saygı ile araç kullanma, emniyet kemeri ve çocuk güvenlik koltuğu kullanımının faydaları ve okul önlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar gibi konularda öğretmenlere bilgiler aktarıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...