Bakanlık heyeti Atatürk stadyumu’nda

Yıllardan bu yana Elazığ’ın yılan hikayesi olan stadyum konusunda yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Bakanlık heyeti Atatürk stadyumu’nda Spor

Elazığ’a yapılması gündemde olan yeni stadyum konusunda girişimlerde bulunan Elazığ Milletvekilleri Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar ve Ejder Açıkkapı, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı makamında ziyaret etmişti. Ziyaretin ardından milletvekilleri sosyal medya hesaplarından bakanlık heyetinin stadyum için yakın bir zaman içerisinde Elazığ’a geleceklerini duyurmuşlardı.

Elazığ Milletvekillerinin açıklamalarından kısa bir süre sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan bir heyet bugün Elazığ’a geldi. 9 Ağustos tarihinde Elazığ Milletvekillerinin başlattığı bu girişimin ardından bugün Elazığ’a gelen bakanlık heyeti, Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sedat Acar’la birlikte Elazığ Atatürk Stadyumu’nda çeşitli incelemelerde bulundu.

Bakanlığın teknik ekibi, stadda yaptığı incelemeler sonucunda Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu ve Elazığ’ın spor taban birliklerinin görüşleri de alınarak eksik olan çeşitli donatıların eklenmesi ve hayata geçirilmesi hususunda teknik çalışmaların başlatıldığı belirtildi.

Atatürk Stadyumu’nda yapılan incelemelerin ardından Bakanlık heyeti, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Elazığspor Kulübü Başkanı Sedat Karataş ve Kulüp 2. Başkanı Karahan Çelik de hazır bulundu.

YASAL UYARI: Sondakika23.com'da herhangi bir haber izinsiz ve kaynak gösterilmeden alınamaz yayınlanamaz.İzinsiz alınıp yayımlanmasının tespit edilmesi halinde yasal haklar kullanılır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom