Başkan Yanılmaz'dan partilere teşekkür ziyareti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, FETÖ/PDY’nin darbe girişimi sırasında milli birlik ve beraberlik gösteren siyasi partilere teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkan Yanılmaz'dan partilere teşekkür ziyareti Güncel

İlk olarak AK Parti’yi ziyaret eden Başkan Mücahit Yanılmaz, İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve yönetim kurulu tarafından ağırlandı. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Elazığ’ın dik duruşu ve meydanlardaki coşkusu Başkomutanımızın talimatıyla 28. gününde sona erdiğini belirten Başkan Yanılmaz, "Bundan sonra da bulunduğumuz her yerde, kalplerimizde, gönüllerimizde davamızın, inancımızın savunucusu olacağız” dedi.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de, teşkilat ve belediyeler olarak et ve tırnak gibi olduklarını anımsatarak, 28 gün süreyle halkımızın her türlü ihtiyacına cevap veren Başkan Yanılmaz’a teşekkürlerini iletti.

Başkan Yanılmaz, daha sonra, HÜDA-PAR Elazığ İl Başkanı Yusuf Yüksel, MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir ve Saadet Partisi İL Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu’nu ziyaret ederek, dik duruşları ve gösterdikleri milli birlik beraberlik için teşekkürlerini iletti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom