Başkan Yanılmaz'dan İHA'ya teşekkür

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, İhlas Haber Ajansı (İHA) Elazığ bürosunu ziyaret ederek, 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasındaki tavrından dolayı teşekkür etti.

Başkan Yanılmaz'dan İHA'ya teşekkür Güncel

Ziyarette İHA Elazığ İl Temsilcisi Halil İbrahim Varlı ile sohbet eden Başkan Yanılmaz, 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında devam eden demokrasi nöbetlerini İHA'nın tüm dünyaya duyurduğunu kaydetti. Milli birlik ve beraberliğe katkı sağlayan İHA'ya teşekkürlerini ileten Başkan Yanılmaz, "Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ’da da medyamız bütünüyle vatanı, devleti, milleti ve bayrağından yana tavrını koydu" dedi.

"İHA HEM İLİMİZDE HEM ÜLKEMİZDE SESİMİZİ DÜNYAYA DUYURDU"

15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında İhlas Haber Ajansı'nın büyük bir özveri ve fedakarlıkla çalıştığını belirten Başkan Yanılmaz, bu duyarlılığından dolayı İHA'ya teşekkür etti. Başkan Yanılmaz, "İhlas Haber Ajansı da hem ilimizde hem de ülke genelinde sesimizi dünyaya duyurdu. Çok zor zamanlarda bile bir medya kuruluşunun göstermesi gereken duruşu net bir şekilde ortaya koyduğu için teşekkür ediyorum" diye konuştu.

"DARBE GİRİŞİMİ BİR GECEDE BERTARAF EDİLDİ"

FETÖ/PDY'nin darbe girişiminin milli birlik ve beraberlik içinde bir gecede bertaraf edildiğini belirten Başkan Yanılmaz, belediye olarak yaşanan süreçte çok özverili bir çalışma içerisinde olduklarını, personelin de görevlerini bir vatanseverlik örneği ile kabul edip anında yerine getirdiğini dile getirdi.

Ziyaret sonunda İHA Elazığ Temsilcisi Halil İbrahim Varlı, Başkan Mücahit Yanılmaz'a çektiği bir fotoğrafı hediye etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom