Sanayi Sitesinde kapsamlı temizlik

Elazığ Belediyesi Temizlik Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Sanayi Sitesi ve çevresinde kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Sanayi Sitesinde kapsamlı temizlik Güncel

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kent merkezindeki rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra mahallelerde de kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştiriyor. Yapılan kapsamlı temizlik çalışmaları doğrultusunda, Sanayi Sitesinin cadde ve sokakları kalabalık bir ekibin katılımıyla baştan sona temizlendi.

Sabahın erken saatlerinde başlatılan temizlik çalışmasıyla, bir yandan cadde ve sokaklar süpürme ve yıkama araçlarıyla temizlenirken, bir yandan da açık alanlar biriken çöp ve otlardan arındırıldı. Ekipler ayrıca Sanayi Sitesi Camii çevresinde de köşe bucak temizlik çalışması gerçekleştirerek, tam bir hijyen sağladı.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Temizlik Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin rutin temizlik çalışmalarına ek olarak mahallelerde belli periyotlarla kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdiği belirtilerek,  “Ekiplerimiz daha temiz bir Elazığ hedefi doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom