Okul çevresi ve servisleri denetlendi

Elazığ'da jandarma ekipleri tarafından okul çevresine ve servislerine yönelik yapılan denetimlerde, 4 bin 736 şahıs sorgulanırken, 20'si okul servisi olmak üzere 36 araca toplam 6 bin 198 TL para cezası kesildi.

Okul çevresi ve servisleri denetlendi Güncel

Elazığ’da İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Çocuk ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Okul Servis Araçlarının Denetimi Uygulaması gerçekleştirildi. 337 personelin katılımıyla gerçekleşen uygulamada 30 umumu açık yer, 32 park bahçe ile 89 okul ve çevresi kontrol edildi. Kontrollerde 4 bin 736 şahıs sorgulanırken, 437 araç ve 290 okul servisi denetlendi.

Sorgulamalar ve denetimlerde, 2 şahsa kimlik bildirmemekten dolayı işlem yapılırken, 20’si okul servisi olmak üzere 36 araca toplam 6 bin 198 TL para cezası kesildi. Yine 3’ü okul servis olmak üzere toplam 5 aracın da trafikten men edildiği öğrenildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...