Bu sene çok daha farklı bir Elazığspor olacak

Elazığspor Kulübü, daha önce anlaşmaya vardığı Teknik Direktör Ogün Temizkanoğlu için imza töreni düzenledi.

Bu sene çok daha farklı bir Elazığspor olacak Spor

Dün akşam Elazığspor Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş, Asbaşkan Osman Altungök, Genel Sekreter Mehmet Ali Erol ve basın mensupları katıldılar.

İmza töreninde ilk olarak konuşan Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş,, Ogün Temizkanoğlu ile geçtiğimiz sezon başarı bir dönem yaşadıklarını belirterek şunları söyledi;

“OGÜN HOCAMIZDAN ŞAMPİYONLUK BEKLİYORUZ”

“Aslında biz Ogün hocamızla sezon sonunda şifahen anlaşmıştık. Araya Ramazan Ayı’nın girmesi hasebiyle, daha sonra hain ve alçak saldırılardan sonra ülkemizde yoğun bir gündem yaşadık. Nasip bugüneymiş. Bugün de yine sayın valimiz ve belediye başkanımızla birlikte kombine bilet satışlarını başlattık. Sayın valim ve belediye başkanım öncülük ettiler. Ben buradan kendilerine teşekkür ediyorum maddi ve manevi desteklerinden dolayı. Ogün hocamızla geçen sezon başarılı bir dönem yaşadık. Bu dönemde inşallah başarılı bir sezon geçiririz. 1+1 yıllık sözleşmemizi imzaladık. Bu sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Ogün hocamızdan şampiyonluk bekliyoruz.”

Elazığspor Teknik Direktörü Ogün Temizkanoğlu ise, Elazığspor’da kalmasını sağlayan herkese teşekkür ettiğini söyleyerek, şöyle konuştu;

“İNANMAYACAĞIM OLAYA ASLA GİRMEM”

“Yuvamda kaldığım için çok mutluyum. Burada kalmamı sağlayan sayın başkanımıza, Karahan beye, Veysi beye çok çok teşekkür ediyorum. Beni az çok tanımışsınızdır. İnanmayacağım bir olaya asla girmeyeceğimi az çok biliyorsunuz. Ama bu sene çok daha farklı olacağını da biliyorum. Çok daha iyisi olduğunu biliyorum. Her ne olursa olsun her türlü transfer yasağımıza rağmen tekrar başarılı olacağımıza inanıyorum. Burada önemli olan hepimizin aynı başarıyı paylaşması. Gerçekten hep söylüyorum. 12. adama çok ihtiyacımız var bu sene. Sayın Belediye Başkanımız ve Valimiz de bu akşam buradaydı. Desteklerini esirgemiyorlar. Taraftarlarımız da desteklerini esirgemesinler kombinelerini alsınlar. Bu sene çok daha farklı bir Elazığspor olacak diye düşünüyorum.” 

Konuşmaların ardından imza törenine geçildi ve Teknik Direktör Ogün Temizkanoğlu 1+1 yıllık sözleşmeye imza attı.

YASAL UYARI: Sondakika23.com'da herhangi bir haber izinsiz ve kaynak gösterilmeden alınamaz yayınlanamaz.İzinsiz alınıp yayımlanmasının tespit edilmesi halinde yasal haklar kullanılır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom