Kent Girişlerine 5 Bin Türk Bayrağı

Elazığ Belediyesi, kentin önemli caddeleri ve kent girişindeki aydınlatma direklerini Türk bayraklarıyla donattı.

Kent Girişlerine 5 Bin Türk Bayrağı Güncel
Elazığ Belediyesi, kentin önemli caddeleri ve kent girişindeki aydınlatma direklerini Türk bayraklarıyla donattı. Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, "Halkımız bu çalışmamızı coşkuyla karşıladı. Milli ve manevi hassasiyeti olan kentimizi Türk bayraklarımızla donattık" dedi.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bütün mitinglerini Türk bayraklarıyla donatması ve Türk bayrağına hassasiyet gösterilmesiyle ilgili açıklamaları Elazığ'daki AK Partili belediyeyi harekete geçirdi. Belediye, kentin ağırlıklı olarak milliyetçi ve muhfazakar yapısını da göz önünde bulundurarak, kentin tüm giriş ve çıkışlarındaki aydınlatma direklerini Türk bayraklarıyla donattı. Transit yolculukla kentten geçenler ve kenti görmeye gelenleri binlerce Türk bayrağı karşılıyor. Belediye tarafından kentin giriş ve çıkışlarındaki aydınlatma direklerine asılan 5 bin Türk bayrağı eskidikçe de ekipler tarafından yenileriyle değiştiriliyor. Kentin giriş ve çıkış noktalarını kırmızı, beyaz renklerle adeta boyadıklarını kaydeden Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, zaman zaman özel günlerde de vatandaşlara ücretsiz Türk bayrakları dağıttıklarını söyledi. Selmanoğlu, şöyle dedi: 
 
"Halkımız bu çalışmamızı coşkuyla karşıladı. Milli ve manevi hassasiyeti olan kentimizi Türk bayraklarımızla donattık. Türk bayrakları halkımıza manevi bir mutluluk veriyor, ayrıca görsel bir güzellikte kente sağlıyor. Bayraklar eskidikçe de yenileriyle anında değiştiriyoruz."

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom