Başkan Yanılmaz’dan yaralılara ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Emniyet Müdürlüğü’ne gerçekleştirilen hain terör saldırısında yaralananları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Yanılmaz’dan yaralılara ziyaret Güncel

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alınan yaralıları ziyaret eden Başkan Yanılmaz, durumları hakkında yetkililerden bilgi aldı. Yaralıların yakınlarıyla da bir araya gelen Başkan Yanılmaz, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Şehitlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Başkan Yanılmaz, “Bir huzur limanı olan Elazığ’da huzur bozmak isteyenler asla emellerine ulaşamayacaklar. Böylesi bir saldırı korkaklığın ve alçaklığın göstergesidir.

Bu eylemi gerçekleştiren üst akıllar bu hain saldırının cezasını en ağır şekilde ödeyeceklerdir. Burası Elazığ. Burası milli ve manevi değerleri yüksek olan insanların yaşadığı bir ildir. Nerden gelirse gelsin ve kime yönelik olursa olsun terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Bizim birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz, teröre vurulacak en büyük darbedir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom