Annesini Av Tüfeğiyle Öldürdü

Elazığ’da kendisiyle aynı yaşta olan 3 aylık hamile üvey annesi Derya Özkaran’ı av tüfeğiyle öldürdüğü iddiasıyla, mahkeme kayıtlarında ’suça sürüklenen çocuk’ olarak nitelendirilen 17 yaşındaki F.A.G.

Annesini Av Tüfeğiyle Öldürdü Güncel
Elazığ'da kendisiyle aynı yaşta olan 3 aylık hamile üvey annesi Derya Özkaran'ı av tüfeğiyle öldürdüğü iddiasıyla, mahkeme kayıtlarında 'suça sürüklenen çocuk' olarak nitelendirilen 17 yaşındaki F.A.G., 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 
Elazığ'da babası Ruhi Ayerdem'in dini nikahla yaşadığı 3 eşinden biri olan 3 aylık hamile üvey annesi 17 yaşındaki Derya Özkaran'ı geçen Mart ayında öldüren F.A.G., bugün 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde karar duruşmasına çıktı. Mahkeme kayıtlarına 'suça sürüklenen' çocuk olarak geçen ve 'Ağırlaştırılmış müebbet hapis' cezası istemiyle yargılanan F.A.G.'nin duruşması yaşı küçük olması nedeniyle kapalı celse yapıldı.
 
Mahkeme, 'Kasten adam öldürme' gerekçesiyle müebbet hapis cezası verdiği F.A.G.'nin cezasını 'suça sürüklenen çocuk' olması nedeniyle önce 18 yıla, daha önce hiç bir sabıkasının bulunmaması nedeniyle de 15 yıla indirdi
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom