Yaralı polisin en büyük hayali bakın ne!

Teröristler tarafından Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan saldırıda yaralanan polis memuru Kenan Güngör, ikinci kez gazi oldu. Güngör, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini belirterek, hayalinin kendisiyle konuşmak olduğunu kaydetti.

Yaralı polisin en büyük hayali bakın ne! Güncel

2010 yılında YÖK'ün kuruluşunu protesto eden PKK ve TKP'li öğrencilere müdahale esnasında 10 metre yükseklikten düşerek gazi olan Kenan Güngör’ün tayini, gazi unvanından dolayı hükümetin verdiği haklar nedeniyle 2012 yılında memleketi Elazığ'a çıktı. Nazlı Güngör ile 8 aylık evli olan Kenan Güngör, Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan bombalı saldırı sonucu yaralanarak, ikinci kez gazi oldu.

“BİN CANIM OLSA HEPSİNİ DEVLETİME VE MİLLETİME VERİRİM”

Saldırıda, ellerinden, sağ göz ve yüzünün sağ tarafından yaralanan Kenan Güngör, ilk görev yerinin İstanbul olduğunu belirterek, “Elazığ'da çalışıyordum ve hiçbir sıkıntım yoktu. Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan bombalı saldırı sonucu olayda yara aldım. Halime 100 bin defa şükür ediyorum, hiç şikayetçi değilim. Bin tane canım olsa, binini de devletim, milletim ve hükümetim için veririm" dedi.

Saldırıda büyük bir dehşet yaşadıklarını aktaran Güngör, "Ama teröristlerin bombalarından, silahlarından zerre kadar korkmuyoruz. Ben orada moralimi hiç bozmadan hastaneye geldim. Bomba bizim şubenin karşısında patlamıştı. Hainlerin bombası olduğunu bildiğim için hiç korkmadım. Hiç çekinmeden kendim gelip arabaya bindim. Ambulansa, itfaiyeye gerek kalmadan vatandaşlarımız bizi hastaneye yetiştirdi. Bomba patladığı zaman cam kenarındaydım. Cam ve tuğlalarla kolona yapıştık. Sonra kendime geldiğimde hainlerin saldırısı olduğunu düşündüm. Zerre kadar korkmadım çünkü hainlerden korkan onlar gibi olsun" diye konuştu.

“RÜYAMDA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I GÖRÜYORUM”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı çok sevdiğini dile getiren Güngör, şunları kaydetti:

“Hiç kimse bilmiyor ama ben her akşam rüyamda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı görüyorum. Biliyorum cumhurbaşkanımız çok yoğun buraya gelemez, ama Allah rızası için beni bir defa arasa sesini bir kere duysam yeter bana. Allah herkesten razı olsun. Allah cumhurbaşkanımızı ve hükümetimizi başımızdan eksik etmesin.”

Güngör'ün tedavisi Fırat Üniversitesi Hastanesi'nde devam ediyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom