Elazığspor’da feda zamanı

Elazığspor’a 6 puan silme cezası gelmesinin ardından taraftar grupları, Elazığspor’a sahip çıkılması için sosyal medyadan açıklama yaptılar.

Elazığspor’da feda zamanı Spor

Serdar Gürler transferinde Sochaux Kulübü’ne yetiştirme bedeli ödenmediği için Elazığspor’a 6 puan silme cezasının gelmesi ulusal spor basında da geniş yer buldu.

Elazığspor’un sosyal medyadaki en büyük fan sayfalarından olan Elazığspor Fan Sayfasından yapılan açıklamada Elazığlıları, takımlarına sahip çıkmaya davet etti. Elazığspor Fan Sayfasından yapılan açıklama şöyle:

“Tüm taraftarlarımızı Kurtuluş mücadelemizde desteğe davet ediyoruz. Feda sezonumuzda lütfen takımımızın yanında olalım, Kombine biletlere yüklenelim. Eğer birşeyler bekliyorsan sende taşın altına elini koymalısın. Yönetimimiz geceli gündüzlü FİFA'lık dosyaları eritmek için çalışıyor. ALLAH'ın izniyle Elazığspor'umuz artık böyle konularla bir daha gündeme gelmeyecek. Herşeye sıfırdan başlamak için bu sezon FEDA diyoruz.”

Elazığspor’un taraftar gruplarından Narkoz taraftar grubu ise takımı bu hale düşürenlerden hesap sorulması gerektiğini belirtirken Elazığlıları kombine almaya çağırdı.

Narkoz taraftar grubundan yapılan açıklama ise şöyle:

“-6 puanla başlamamız bir felaket değil , 2 galibiyetle sezona 4.haftadan 0 puanla başlamalıyız. Tabi buna sebep olanlardan mutlaka hesabı sorulmalıdır.

Passoligi bloke olmayanlar bu hafta fiyatı yüksek olan kapalı ve maraton tribünlerinden bilet alsınlar anlaşılan bu sezon iyiden iyiye "FEDA" diyeceğiz.

Ayrıca tüm halkımız kombine almaya özen göstersin sanalda yazmakla olmuyor birlik beraberliğimizi gösterip el birliğiyle bu kulübü ayakta tutmalıyız..

Son olarak bizler var oldukça bu arma, bu isim, bu renkler de var olacaktır!”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom