Gürgöze'den EBMC'ye ziyaret

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Gürgöze'den EBMC'ye ziyaret

Gürgöze'den EBMC'ye ziyaret Siyaset
Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Ramazan Gürgöze, EBMC’ye ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.  
Gürgöze, burada yaptığı konuşmada,  EBMC’nin, şehrin sorunlarının dile getirilmesinde önemli çalışmalara imza atacaklarına inandıklarını kaydetti.
 
Aday adaylığı sürecine de değinen Ramazan Gürgöze,  yönetim kurulu üyelerine bu süreçte yaptığı çalışmaları anlattı.
 
Şehrin her mahallesinin her sokağının sorunlarının bilindiğini aktaran Gürgöze,  hükümetin yürüttüğü Kentsel Dönüşüm Projesinin Elazığ için önemine değindi. 
 
Bu projenin Elazığ’ın kaderini ehil ellerde değiştirebilecek bir proje olduğunu kaydeden Gürgöze, ‘’ şehirde yaşam alanları yok. Park yok, bahçe yok. Trafik tam bir keşmekeş haline gelmiş durumda. Kentsel Dönüşüm Projesi, sadece depreme karşı binaların sağlamlığını arttıracak bir proje şeklinde algılanmamalı. Bu projeyi, sadece bu şekilde algılar ve sadece bina dönüşümü yaparsanız hiçbir anlamı olmaz.  Daha önce de bu konuyla ilgili bir slogan üretmiştik. ‘Kentsel dönüşüm, bina dönüşümüne dönüşmesin’ demiştik. Şimdide söylüyoruz, şehre renk katacak bu projenin ehil ellerde değerlendirilmesi lazım. Biz projelerimiz hayata geçirmek için belediye yönetime talibiz.’’ Şeklinde konuştu.
 
EBMC Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Koca ise, Ramazan Gürgöze’nin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
 
Cemiyetin faaliyetleri ve yapmak istedikleri konusunda bilgi veren Nafiz Koca, Gürgöze’ye aday adaylığı sürecinde başarılar diledi. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom