40 kişi kaybolan hastayı bulmak için seferber oldu

Erzincan'ın İliç ilçesinde kaybolan 85 yaşındaki Alzheimer hastası Yusuf Zeren, 40 kişilik bir ekip sayesinde kaybolduğu günün ertesi günü bulundu.

40 kişi kaybolan hastayı bulmak için seferber oldu
Erzincan
Erzincan’ın İliç ilçesinde kaybolan 85 yaşındaki Alzheimer hastası Yusuf Zeren, 40 kişilik bir ekip sayesinde kaybolduğu günün ertesi günü bulundu.

Erzincan’ın İliç ilçesine bağlı Balkaya köyünde 14.10.2018 tarihinde kaybolan 85 yaşındaki Alzheimer hastası Yusuf Zeren’in bulunması için İliç ilçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı JİG ve iz takip köpek timleri ile 2 adet drone, Erzincan Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri ve köy sakinleri tarafından köy çevresinde arama ve tarama çalışması yapılmaya başlandı. Yapılan çalışmalar sonucunda 15.10.2018 tarihinde Balkaya köyü yakınlarındaki ağaçlık alan içerisinde sağ olarak bulunan Yusuf Zeren, ekipler tarafından yapılan ilk yardım müdahalesinin ardından 112 acil servis ekiplerine teslim edilerek, kontrol amaçlı daha sonra İliç Devlet Hastanesine sevk edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...