Kahtalı vatandaşlar mesire alanını temizledi

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde, Halil İbrahim Ziyareti mesire alanında piknik yapan vatandaşlar, çevredeki çöpleri toplayarak örnek bir tavır sergiledi.

Kahtalı vatandaşlar mesire alanını temizledi
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta ilçesinde, Halil İbrahim Ziyareti mesire alanında piknik yapan vatandaşlar, çevredeki çöpleri toplayarak örnek bir tavır sergiledi.

Hafta sonu dinlemek için Halil İbrahim Ziyareti mesire alanında piknik yapan 15 kişilik bir arkadaş gurubu piknik yaptıktan sonra piknik alanının çevresini temizleyerek, vatandaşların piknik yaptığı alanı doğal görünümüne kavuşturdu.

Yapılan her pikniğin sonunda böyle bir çalışmanın yapılması ile mesire alanlarının daha da temiz kalabileceğini belirten çevreye duyarlı vatandaşlardan Salih Avseren, “Burada çevreye atılan çöpleri toplayarak vatandaşlarımıza ‘Çevremizi temiz tutalım’ mesajı vermeye çalışıyoruz. Önemli olan çevremizi kirletmemektir. Zira çevremizin temiz tutup, gelecek nesillere daha iyi bir çevre bırakmak, hepimizin müşterek vazifesidir” dedi.

1 saat süren çevre temizliği kapsamında mesire alanlarına atılan çöpler toplanarak çöp toplama noktalarına bırakıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...