İlim Yayma Cemiyeti yetim çocukları sevindirdi

Elazığ İlim Yayma Cemiyeti Yetim Komisyonu hayırsever bir işadamının katkısı ile 470 çocuğa kışlık ayakkabı yardımında bulundu.

İlim Yayma Cemiyeti yetim çocukları sevindirdi Güncel

“Mutlu Olmak İçin Mutlu Et” sloganıyla çalışmalarına devam eden Elazığ İlim Yayma Cemiyeti Yetim Komisyonu önemli bir etkinliğe daha imza atarak hayırsever bir işadamının da katkısıyla toplam 470 çocuğun yüzünü kış öncesi güldürdü.

Yapılan yardımlar hakkında bir değerlendirme yapan Elazığ İlim Yayma Cemiyeti İl Kadın kolları Başkan, Gülsüm SÖNMEZ “Elazığ İlim Yayma Cemiyeti Yetim Komisyonu yetimlerin ve muhacirlerin yüzlerini güldürecek çalışmalarımız devam etmektedir. Yetim komisyonumuz toplam 470 çocuğumuza kışlık ayakkabı alarak bu yavrularımızı sevindirdi. “Mutlu Olmak İçin Mutlu Et” sloganıyla çalışmalarını sürdüren yetim komisyonumuz şunu bilmektedir ki yetimin başı okşandıkça, fakirin gözyaşı silindikçe, muhacirlere ensar hayat anlam kazanmaktadır. Biz biliyoruz ki Allah bir mazlumun duasında ve bir yetimin gözyaşındadır. Komisyon olarak yetimler için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...