Üniversite öğrencilerinden Mehmekçik'e ziyaret

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Elazığ Ömer Bilginoğlu Yurt Müdürlüğünde kalan gençler, 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü dolayısıyla Hankendi Jandarma Karakolunu ziyaret etti.

Üniversite öğrencilerinden Mehmekçik'e ziyaret Güncel

Üniversitede farklı bölümlerde okuyan öğrenciler, Hankendi Jandarma Karakolunda görev yapan askerlerle sohbet ederek Dünya Astsubaylar Günü'nü kutladı.

Elazığ Ömer Bilginoğlu Yurt Müdürü Kayahan Topal, burada yaptığı açıklama, jandarma teşkilatı başta olmak üzere Türk Silahlı Kuvvetlerinin çeşitli kademelerinde fedakarca görev yapan astsubaylarının kendileri için sadece bir gün değil her gün önem arz ettiğini söyledi.

Topal, "Bugünkü ziyaretimiz sadece sembolik bir ziyaret. Bizler gençlikle her zaman güvenlik güçlerimizin yanındayız." diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...