Tuhafiyeciler Odası’nın projesi FKA’dan onaylandı

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası yeni bir projeye daha imza atıyor.

Tuhafiyeciler Odası’nın projesi FKA’dan onaylandı Güncel

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası tarafından oda üyelerinin kişisel gelişimini artırmak amacıyla hazırlanan “Kişisel Gelişim Eğitimleri Projesi” Fırat Kalkınma Ajansı tarafından onaylandı.

ESNAFLAR EĞİTİM ALACAK

Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası’nın  “Kişisel Gelişim Eğitimleri Projesi” ile 50 esnaf günde 7 saat 5 gün boyunca kişisel gelişim eğitimleri alarak sertifika almaya hak kazanacaklar.30 saat sürecek eğitimlerde esnaflar; Motivasyonlarla ilgili kavramlar, yüksek motivasyon, çalışanların beklentileri, beklenti temelinde motivasyon, yöntem ve teknikler konusunda eğitimler alacaklar.

“PROJEMİZ ONAYLANDIĞI İÇİN MUTLUYUZ”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Fırat Kalkınma Ajansı tarafından “Kişisel Gelişim Eğitimleri Projesi’nin onaylanması kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek oda olarak esnaflarına eğitimlerinin devam ettiğini söyledi.

“PROJE ESNAFLARIMIZA FAYDALI OLACAK”

Her attıkları adımda esnafların faydası olan çalışmaların içinde olduklarını söyleyen Başkan Ulaş: “Girişimcilik eğitimlerinde Türkiye’de büyük başarılara imza attık. İnşallah kişisel gelişim eğitimlerinde de bu başarıyı yakalayacağız. Eğitimlerimize esnaflarımız ya da onların yanında çalışan vatandaşlarımız katılabilecekler. Eğitimlerle esnaflarımız; satış kabiliyetini artırmak, kişisel gelişim hakkında bilgi sahibi olmak konusunda ve halk ilişkiler konusunda daha çok donanımlı olacaklar” dedi.

“ESNAFLARIMIZ İÇİN PROJELERİMİZ DEVAM EDECEK”

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Esnafları için oda olarak 24 saat esaslı olarak çalıştıklarını söyleyerek Yönetimiyle birlikte esnafları için daha çok projeye imza atacaklarını söyledi.

“Kişisel Gelişim Eğitimleri Projesi’nde emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Ulaş, projenin esnaflara ve Elazığ’a hayırlı olmasını diledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom