Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda sona gelindi

Elazığ Belediyesi tarafından Sanayi Mahallesi’nin ana arterleri arasında yer alan ve altı şerit olarak düzenlenen Fatih Sultan Mehmet başlatılan topyekün yenileme çalışmalarında sona gelindi.

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda sona gelindi Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları kapsamında genişletme çalışmalarıyla altı şeride çıkarılan caddeler arasında yerini alacak olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda altyapı, kaldırım-tretuvar ve aydınlatma çalışmaları tamamlandı.

Sanayi, Mustafa Paşa ve Kırklar mahalleleri arasında ulaşımı sağlayan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde üç noktada kavşak düzenleme çalışması gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalar doğrultusunda, Ali Rıza Septioğlu Kavşağı’nda orta göbek kaldırılarak, sinyalizasyon sistemine geçildi. İtfaiye Kavşağı ile Sanayi Caddesi –Fatih Sultan Mehmet Bulvarı kesişme noktasında yer alan kavşaklarda da yeni trafik düzenleme çalışması gerçekleştirildi. Kademeli asfalt serimine başlanan bulvar, yol çizgi çalışmasının ardından hizmete sunulacak.

MUHTARDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Sanayi Mahallesi Harun Fırat, Elazığ Belediyesi tarafından Sanayi Mahallesi’nde kapsamlı çalışmalar gerçekleştirildiğini belirterek, “Mahallemizde sürdürülen yol-kaldırım, aydınlatma ve muhtarlık ofisi yapım çalışmalarından dolayı Elazığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ediyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom