Hakan Kahtalı’dan Ağbaba’ya yanıt

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın Esenlik ile ilgili TBMM'ye yolsuzluk önergesi vermesine yanıt verdi.

Hakan Kahtalı’dan Ağbaba’ya  yanıt
Malatya
AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın Esenlik ile ilgili TBMM’ye yolsuzluk önergesi vermesine yanıt verdi.

Kahtalı, “Bu konu hakkında yeterince konuşulduğunu düşünüyorum. Meclise göndermesi Malatya’daki kıymetli bir marketimizin isminin bu şekilde anılmasına vesile olması ulusal marketlerin ekmeğine yağ sürmek için yaptığı gayret beni şaşırtıyor. Türk ticaret kanununa uygun olan bir şirketin alış verişlerini gidip de mecliste veya farklı yerlerde konuşmasını çok uygun bulmuyorum. Gerekli açıklamayı zaten yapmıştık. Bununla ilgili daha fazla söyleyecek söz de bulmuyorum. Gereksiz ve anlamsız buluyorum. Suni gündem olarak görüyorum. Yaklaşan seçim için çırpınışlar olarak görüyorum. Bun alet olanları da görüyorum. İnşallah daha aklı başında memlekete faydalı projeler için konuşmalarını da onlara tavsiye ediyorum. Bu konuyla ilgili benim şahsımla alakalı bir yıpratma söz konusu değil. Bu sadece yaklaşan seçimlerde iz de AK partiye gönül vermiş gerçekten samimi kardeşlerimizin aklına bir şüphe sokabilir miyiz endişesi taşıyorlar. Allah’a hamd olsun yüzümüz açık alnımız ak. Biz partimizin kuruluşundan beri hizmet etmiş insanlarız. Bu memlekette de Allah’a şükürler olsun yapmış olduğumuz çalışmalar, emeğimiz ortada. Kamuoyu zaten bunu takdir ediyor. Yapılan açıklamaları da yeterli buluyorum. Bu konuyla ilgili çok fazla konuşmaya gerek duymuyorum” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...