Çankaya ve Alemdar evlilik için ilk adımı attılar

Erzurumlu iş adamı Ali Feza Alemdar'ın kızı Eda Alemdar ile İhlas Haber Ajansı Pasinler muhabiri Murat Çankaya nişanlanarak evliliğe ilk adımı attı.

Çankaya ve Alemdar evlilik için ilk adımı attılar
Erzurum
Erzurumlu iş adamı Ali Feza Alemdar’ın kızı Eda Alemdar ile İhlas Haber Ajansı Pasinler muhabiri Murat Çankaya nişanlanarak evliliğe ilk adımı attı.

Erzurumlu iş adamı Ali Feza Alemdar’ın kızı Alvarlıefe Müdür Başyardımcısı Eda Alemdar ile Gazete Pasinler Yayın Yönetmeni, İhlas Haber Ajansı Pasinler muhabiri Murat Çankaya geçtiğimiz cumartesi gecesi Erzurum Büyükşehir Belediyesine ait Snowdora otelde düzenledikleri törenle evliliğe ilk adımı atarak nişanlandılar.

Genç çiftin nişan yüzüklerini Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi eski dekanı Prof. Dr. Şahin Güllapoğlu taktı. Genç çifte çıktıkları evlilik yolunda güzelliklerin kendileriyle olması temennisinde bulunan Güllapoğlu, nişan kurdelesini kesti. Her iki tarafa da hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...