Federasyonda Elazığspor konuşuldu

Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile bir araya gelerek Elazığspor’un sorunları hakkında görüştü.

Federasyonda Elazığspor konuşuldu Spor

Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş ve 2. Başkan Karahan Çelik, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile bir araya gelerek Elazığspor’un Federasyon nezdindeki problemlerini görüştüler.

Antalya'da samimi bir havada gecen görüşmede Elazığspor'un var olan ve birikmiş sorunlarının çözüm yolları masaya yatırıldı.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve TFF İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfükaroğlu ile yapılan görüşmenin ardından Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile de bir araya gelen Karataş ve Çelik, dün akşam oynanan Rusya maçı öncesi başarı dileğinde bulundular.

Milli takımımızın dün akşam Rusya ile oynadığı hazırlık karşılaşması nedeniyle TFF heyetinin yoğun programları olmalarına rağmen, Elazığspor heyetini kabul ettiklerini belirten Başkan Sedat Karataş, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'na teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom