Özdoğan’dan Kovancılar halkına teşekkür

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası tarafından başlatılan “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” kampanyasına Kovancılar halkından destek gelmeye başladı.

Özdoğan’dan Kovancılar halkına teşekkür Güncel

Vatandaşların yerel esnaflardan alışveriş yapması için ilçe vatandaşların yoğun olduğu yerlere “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” yazılı afişler astıran Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan kampanyaya destek veren ilçe halkına teşekkür etti.

BAŞKAN ÖZDOĞAN: “VATANDAŞLARIMIZ YEREL ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMAYA BAŞLADI”
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” kampanyasıyla vatandaşların ilçe esnafından daha çok alış veriş yapmaya başladığını bu durumda kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek açıklamasına şu şekilde sürdürdü:

“Gün geçtikte ilçede çoğalan ulusal marketler nedeniyle ilçe halkımız zor günler geçiriyor. Bizler Kovancılar Esnaf Odası olarak ilçe vatandaşların yoğun olduğu yerlere “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” afişler astırarak ve bire bir vatandaşlarımızla görüşerek vatandaşlarımızın ilçe esnaflarından alış veriş yapmalarını istedik. Çok şükür kampanyamız meyvelerini vermeye başladı. Vatandaşlarımız kendi esnafına dönmeye başladılar. Bu durum bizleri çok mutlu etti.Vatandaşlarımızın kendi esnafına dönmesi için başladığımız çalışmalara devam edeceğiz.İnşallah vatandaşlarımız tam anlamıyla kendi esnafına dönecek ve esnaflarımız rahat bir nefes alacaklar.Ben buradan vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum kendi kanından canından olan esnaflarımıza sahip çıkalım ve onların yanında yer alalım. “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” kampanyasına destek veren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom