Esnafa büyük kolaylık!

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası yaptığı yeni uygulama ile esnaflar artık bankaya gitmeden internet bankacılığı ile ödemelerini yapabilecek.

Esnafa büyük kolaylık! Güncel

Esnaflar, oda aidatını, mesleki faaliyet belgesi ücretlerini, ihale durum belgesi ücretini, imza sürgüsü ücretini, yerli malı belgesini ücretini, kapasite rapor ücretini Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odasına kurulan internet bankacığı ile bankaya gitmeden çok rahatlıkla ödeyebilecekler.

Konu ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, yaptıkları çalışmalarda öncelikleri her zaman esnafları olduğunu belirterek esnafları için kurdukları internet bankacılığının hayırlı olmasını diledi.

Oda ilgili belgelerde esnafların bankalarda vakit kaybetmemeleri için odalarına internet bankacılığı kurduklarını belirten Başkan Ulaş, “ Esnaflarımız, Oda aidatını, mesleki faaliyet belgesi ücretlerini, ihale durum belgesi ücretini, imza sürgüsü ücretini, yerli malı belgesini ücretini, kapasite rapor ücretini ödemek için bankalara gidiyorlardı. O durumda esnaflarımızın vaktini alıyordu. İşlerini bırakıp gidiyorlardı. Yeni uygulamamızla odamızda işlemi bittikten sonra borcunu hemen odamızda ödeyerek zaman kaybından kurtulmuş olacaklar” dedi.

“Ben ve oda yönetimim esnaflarımızın faydasına olan her çalışmada olduk ve olmaya da devam edeceğiz” diyen Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, ileriki süreçte esnafları için başka yeni çalışmaları da hayata geçireceklerinin müjdesini verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom