Zabıtadan bayram denetimi

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Kurban Bayramına sayılı günler kala gıda üretimi yapan işyerlerine yönelik denetimlerini artırdı.

Zabıtadan bayram denetimi Güncel

Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından halk sağlığının korunması amacı doğrultusunda şekerleme, pasta, kadayıf ve tatlı üretimi yapan imalathaneler ile satış noktalarına yönelik denetimler sürüyor. Vatandaşların bayram alışverişlerinde yoğun olarak kullandığı Kapalı Çarşıda denetimlerini yoğunlaştıran ekipler, tatlı üretim noktaları başta olmak üzere gıda üretimi, depolama ve satış noktalarını, temizlik ve hijyen koşulları, personelin kişisel bakımı, gramaj, son kullanım tarihi ve saklama koşulları açısından titiz bir denetimden geçirdi.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, halk sağlığının korunması amacıyla Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gıda üretim ve satışı yapan işyerlerine yönelik rutin denetimlerinin bayram öncesi artırdığı belirtilerek, “Vatandaşlarımızın rahat, sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmelerine katkı sağlamak adına ekiplerimiz tarafından gıda üretim ve satış noktalarına yönelik denetimleri sürdürülmektedir” denildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler