Bahçeşehir Okulları eğitime hazır

Elazığ Bahçeşehir Okulları 2016-2017 eğitim-öğretim yılına hazır.

Bahçeşehir Okulları eğitime hazır Eğitim

‘Kaliteli eğitim için donanımlı öğretmen’ vizyonuyla eğitimlerine büyük önem veren Bahçeşehir Okulları 2016-2017 öğretim yılı için hazırlıklarını tamamladı.

Bahçeşehir Okulları bu kapsamda veli bilgilendirme ve tanışma toplantısını Elazığ Akgün Otel'de gerçekleştirdi.

Bahçeşehir Okulları Elazığ Kampusu okul müdiresi Nihal Aydın konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Yaşam boyu öğrenme modelini ilke edinerek ülkemizin geleceğine yön verecek öğrencilerin, kendi kimliklerinin farkında olarak eğitim kalitesini zirveye çıkaracak neslin, okul bünyesinde bulunduğuna dikkat çekti. Bahçeşehir okulları velilerine ; çocuklarını dünya ile konuşan,dünya ile çalışan ve dünya ile yarışan bireyler olarak hayata hazırlamanın temel hedefleri olduklarını belirtti."

Elazığ Bahçeşehir Okulları Kurucusu Harun Yıldıran ise; "önceki yıllarda Bahçeşehir Okullarının yakaladığı başarıları çok daha üst seviyelere çıkarmak kararlılığında olduklarını belirtti." Son olarak Yıldıran, programa katılan velilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Türkiye’de eğitimin kalitesini en üst seviyeye çıkarmak ve kaliteli eğitimi yaygınlaştırmak hedefi doğrultusunda çalışan Bahçeşehir Okulları bu anlamda da Elazığ'da başarıyı yakalamak istiyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom