Başkan Ulaş ve Erol’dan hayırlı olsun ziyareti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Elazığ İli ve İlçeleri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Arif Erol Elazığ Emniyet Müdürlüğüne atanan Doğan Cangül’e hayırlı olsun ziyareti bulundular.

Başkan Ulaş ve Erol’dan hayırlı olsun ziyareti Güncel

Ziyarette açıklamalarda bulunan Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül’e yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi.“18 Ağustos’ta Elazığ Emniyet Müdürlüğümüze hani bir saldırı gerçekleştirdiler. Alçakça saldırıda şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Sizin nezdinde tüm emniyet teşkilatımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Elazığ’ımız her devletinin yanında olmuş ve her zaman devlerini çok sevmiştir. Yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Elazığ İli ve İlçeleri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Arif Erol’da yeni Emniyet Müdürü Doğan Cangül’e yeni görevinde başarılar dileyerek “Elazığ her zaman huzur şehri oldu. İnsanlarımız şehrimizde her zaman kardeşçe yaşadı bundan sonra da inşallah huzur içinde yaşayacak. İlimizde ve tüm ülkemizde yaşanan terör saldırılarını kınıyorum. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül ise ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu dile getirerek en kısa sürede iadeyi ziyaret gerçekleştireceğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom