Dermapen tedavisi işlemi başladı

Necla Bak Beauty Center’da dermapen tedavisi işlemi uygulanmaya başlandı.

Dermapen tedavisi işlemi başladı Sağlık

Necla Bak Beauty Center Lazer Epilasyon ve Cilt Bakım Merkezi Güzellik Uzmanı Necla Bak dermapen tedavi işlemlerini de yaptıklarını ifade ederek şu bilgileri verdi:

“Dermapen tedavisi günümüzün en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, güneş lekeleri, cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerinde kullanılmaktadır. Dermapen tedavisi yüz, saç, el ve boyun bölgesinde, vücutta doku kaybı olan bölgelerde kollajen dokunun arttırılarak cildin yeniden yapılanması için kullanılır. Dermapen uygulaması ile ciltte hasara uğramış dokular yeniden aktive olur ve hızla onarılır.

Güzellik Uzmanı Necla Bak, İşlem öncesinde ciltteki makyaj artıkları iyice temizlenmeli ve cildin dezenfekte edilmesini belirterek, “İşlem yapılacak bölgeye saf hyaluronik asit uygulanır. Bu tedavide cilde birden fazla mikro kanal açılır. Otomatik ve titreşimli iğneleme tekniği sayesinde ağrı hissi azaltılırken ürünlerin emilim miktarı hızlanır ve tedavinin etkinliği arttırılır. Tüm bu uygulama yaklaşık 1 saatte tamamlanır. Uygulanan bölgede doku kaybı onarılır ve yeni doku oluşumu sağlanarak cilt problemleri kısa sürede yok olur. İyileşme oldukça kısa sürede tamamlanır. Kollajen üretimi sayesinde hasara uğramış dokular yeniden yapılanır ve sıkılaşır. Genellikle kanamasız olan dermapen tedavisi, cilt yapısına ve problemlerine bağlı olarak 3-8 seans arası yapılmaktadır. Ayrıca uygulama tamamlandıktan sonra isteğe bağlı olarak 1 yıl içerisinde 3 defa da bu işlem tekrar yapılabilir.” dedi.

Bak, "Dermapen tedavisi hakkında daha geniş bilgi almak isteyenleri, Elazığ’da Valifahribey Caddesi Ünallar İş Merkezinde bulunan iş yerini ziyaret edebilir ya da 0544 238 23 03 nolu numaradan bilgi ve randevu alabilirler.” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...