Belediye personeline eğitim desteği

Elazığ Belediyesi ve 3 özel eğitim kurumu arasında Belediye personelinin çocuklarına yönelik indirim protokolü imzalandı.

Belediye personeline eğitim desteği Güncel

Elazığ Belediyesi ile Özel Neşeli Ayaklar Anaokulu, Dahi Adam Özel Kursları, English Port Yabancı Dil Okulları ve Pusula KPSS Kurs Merkezi ile Özel Mavi Sincap Anaokulu arasında Belediye personellerinin çocuklarına yönelik kurumsal indirim anlaşması imzalandı.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, imzalanan protokollerin personele yönelik önemli avantajlar sağladığını ifade ederek, “Personelimizin aklının bir kenarında problem kalsın istemiyoruz. Personelimizin rahat ve huzurlu olmasını istiyoruz. Bu noktada özellikle işlerine gelen personelimizin çocuklarının emin ellerde olduğunun rahatlığını ve huzurunu yaşasın istiyoruz. Bu protokollerle personelimiz eğitim alanında önemli avantajlar sağlandı. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Elazığ Belediyesi personelinin eğitim kurumlarının sağladığı avantajlardan yararlanmak için Elazığ Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’nden alacakları çalışan olduğunu ibraz eden bir belge ile eğitim kurumuna başvurması gerekiyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom