Şehit ve gazi yakınlarına ulaşım kolaylığı

Elazığ Belediyesi, şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarının ulaşım hizmetlerinden yararlandıkları Serbest Ulaşım kartlarını ELZ-Kart’la uyumlu hale getirdi.

Şehit ve gazi yakınlarına ulaşım kolaylığı Güncel

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen düzenlemeyle, şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından verilen ‘serbest ulaşım’ kartlarını şehir içi ulaşımda rahatlıkla kullanımını sağlamak amacıyla, toplu taşıma sisteminde kullanılan ELZ-Kart’la uyumlu hale getirdi. Bu sayede kart sahipleri ‘Serbest Ulaşım Kart’larıyla artık şehir içi belediye ve halk otobüslerinden hiçbir problemle karşılaşmadan ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, "Şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarının ulaşım hizmetleri açısından hayatlarını kolaylaştıracak önemli bir düzenleme hayata geçirildi. Şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları, artık Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca verilen serbest ulaşım kartlarını ELZ-KART gibi okutarak, ulaşım hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilecekler” denildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom