AGAD yönetimi Müdür Alagöz ile bir araya geldi

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan ve yönetimi, kamu kurum müdürlerini ziyaret ederek, bilgi alışverişinde bulunmaya devam ediyor.

AGAD yönetimi Müdür Alagöz ile bir araya geldi
Adıyaman
Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan ve yönetimi, kamu kurum müdürlerini ziyaret ederek, bilgi alışverişinde bulunmaya devam ediyor.

AGAD Başkanı İbrahim Aslan ve yönetimi birkaç ay önce il milli eğitim müdürlüğüne atanan Ahmet Alagöz’ü makamında ziyaret ederek, eğitimdeki sorunların çözüme kavuşması konusu üzerinde durdu.

Ziyarette eğitim alanındaki gelişmeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Müdür Ahmet Alagöz’ün eğitime emek vermiş önemli bir isim olduğunu belirten AGAD Başkanı İbrahim Aslan, “Müdürümüz Ahmet Alagöz’ün Adıyaman’a gelmesi ilimiz için bir kazançtır. Adıyaman’ın en önemli sorunlarından biri de eğitimdir. Yapılan araştırmalarda sınav sonuçları açıklandığı vakit Adıyaman ili hep sonlarda yer alıyor. Müdürümüzün daha önceleri Adıyaman’da il milli eğitim müdürlüğünde şube müdürlüğü, müdür yardımcılığı gibi görevlerde yer almasından dolayı eğitimin temel sorunlarını yakından bildiğini çok iyi biliyoruz. Müdürümüzün il milli eğitim müdürlüğü görevine atanmasında emeği geçen siyasilerimize çok teşekkür ediyoruz. Çünkü Adıyaman’ı çok iyi tanıyan bir yöneticinin il milli eğitim müdürlüğünün başında olması ilimiz için kazançtır. Ayrıca müdürümüz Adıyaman’da eğitim alanındaki bütün sorunları en kısa sürede çözecektir. Cemiyetimiz ve basın olarak müdürümüzün yanında olacağız” dedi.

AGAD Başkanı İbrahim Aslan ve yönetiminin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Müdür Ahmet Alagöz ise, “Basının bizim nazarımızda çok önemli bir değeri vardır. Bende çocukluk ve gençlik yıllarımı basının içerisinde geçirdim. Onun için basına karşı ayrı bir muhabbetim var. Basınımızın ilimize sağladığı hizmetten dolayı basın mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum. Adıyaman’da yaklaşık 10 yıl milli eğitim müdür yardımcılığı, müdür vekilliği görevini yürüttüm. Ayrıca çeşitli okullarda öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve müdürlük görevlerim de oldu. Adıyaman’daki eğitim sorunlarını çok biliyorum. Çok iyi bir ekibimiz var. Basınımızın destekleriyle ciddi çalışmalar yapmaya gayret edeceğiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana boş durmadık ve sürekli olarak alandayız. Bugün bile iki okulumuzda, 1 ilçemizde toplantılar yaptık. Besni ilçemizde bütün okul müdürlerimizin katılımıyla bir toplantı yaparak onların sorunlarını dinledik. Sorunların çözümü üzerinde görüş alışverişinde bulunduk. En kısa süre içerisinde ilimizdeki eğitim sorunlarını çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...