Bingöl’de ‘Sokaktan Spora ve Sağlıklı Yarınlara’ projesi

Bingöl'de 'Sokaktan Spora ve Sağlıklı Yarınlara' projesi kapsamında yarışmaya katılan çocuklara bisiklet hediye edildi.

Bingöl’de ‘Sokaktan Spora ve Sağlıklı Yarınlara’ projesi
Bingöl
Bingöl’de ‘Sokaktan Spora ve Sağlıklı Yarınlara’ projesi kapsamında yarışmaya katılan çocuklara bisiklet hediye edildi.

İçişleri Bakanlığı tarafından finanse edilen ve Bingöl Ay Spor Kulübü Derneği tarafından hazırlanan ‘Sokaktan Spora ve Sağlıklı Yarınlara’ projesi kapsamında 20 çocuk, Şehir Stadyumunda düzenlenen yarışa katıldı. Proje kapsamında yarışmaya katılan çocukların tamamına madalya ve bisiklet hediye edildi.

Amaçlarının gençleri sokaktan spora çekmek olduğunu belirten Kulüp Başkanı Ali Ekber Alimoğlu;" İçişleri Bakanlığı’nın finanse ettiği projemiz kapsamında 20 çocuğumuzun katılımıyla etkinlik düzenledik.Amacımız gençlerimize, çocuklarımıza farkındalığı kazandırmak ve gençleri sürekli spor içinde tutmak. İçişleri bakanlığının bu projeyi desteklemesi çok çok önemliydi” dedi.

Yarışma kapsamında uzun zamandır hayalini kurduğu bisiklete kavuştuğunu belirten Sırat Serhun Karaaslan ise, “ Çok güzel bir bisiklet yarışması oldu. Bende yarıştım biraz kötü bir sonuç oldu ama yine destekleyenlere teşekkür ediyorum. Uzun zamandan beri bisikletimin olmasını istiyordum ve bisiklet hediye ettiler çok mutlu oldum”ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...