Asfalt Sezonu Açıldı...

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Hilalkent Mahallesi ile Adnan Orakçıoğlu Caddesi'nde asfalt serim, Gümüşkavak Mahallesi'nde asfalt bakım – onarım ile Harput Sarahatun Camii meydanında onarım çalışmalar

Asfalt Sezonu Açıldı... Güncel
Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Hilalkent Mahallesi ile Adnan Orakçıoğlu Caddesi’nde asfalt serim, Gümüşkavak Mahallesi’nde asfalt bakım – onarım ile Harput Sarahatun Camii meydanında onarım çalışmalarını yürütüyor.
 
Asfalt sezonunun açılmasıyla kış aylarında bozulan yolların onarımı başta olmak üzere birçok çalışmayı gerçekleştirdiklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, açıklamasında şunları söyledi: “Yaz çalışma döneminde yol ve kaldırım çalışmalarına ağırlık vererek yeni imar yolları açıyoruz. Yeni açtığımız ve genişlettiğimiz yollar, Elazığ trafiğini büyük oranda rahatlatmayı hedefleyen çalışmalarımızdır. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler şehrin muhtelif cadde ve sokaklarında çalışmalarını sürdürdüler. Ekiplerimiz yaz aylarını daha büyük bir tempo ile çalışarak geçirecekler ve şehrimizin farklı bir görünüm kazanmasını sağlayacaklar.”
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom