Asfalt çalışmaları sürüyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Hicret ve Aksaray mahallelerinin bağlantısını sağlayan Demiryolu altgeçidinde asfalt çalışması gerçekleştirildi.

Asfalt çalışmaları sürüyor Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce şehir genelinde yol bakım-onarım ve yenileme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda, Hicret ve Aksaray mahallelerinin bağlantısını sağlayan Demiryolu altgeçidi asfaltlanarak, yenilendi.

Öte yandan ekiplerce Mustafapaşa Mahallesi Orta Sokak, Yıldızbağları Mahallesi’nin muhtelif sokaklarında asfalt bakım-onarım, Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi, Salıbaba Mahallesi’nin muhtelif sokaklarında kaldırım bakım-onarım çalışmaları ile Çaydaçıra Mahallesi Şehit Astsubay Sami Çiftçi Bulvarı ve Ataşehir Mahallesi Kuvai Milliye Bulvarı’nda ise asfalt öncesi temel malzeme serim çalışmaları sürüyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nce yapılan açıklamada, mevsim koşullarının uygunluğu doğrultusunda çalışmaların aralıksız sürdürüleceği kaydedildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler