Parklar yenileniyor

Elazığ Belediyesi kent merkezindeki parklarda zeminden, çocuk oyun grupları ve fitness aletlerine yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Parklar yenileniyor Güncel

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen hummalı çalışmalar sonucu bir yandan yıpranan oyun grupları ve fitness aletleri yenilenirken, bir yandan da parkların zeminleri kauçukla kaplanıyor.

Gerçekleştirilen bakım-onarım ve yenileme çalışmalarıyla güvenli ve güzel bir görünüme kavuşan parklar, çocukların özgürce oyun oynamaları için hazır hale getiriliyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince 2016 Haziran ayından itibaren 24 parkta yenileme çalışması gerçekleştirildi. Son olarak Yeni Mahalle Berk Sokak’ta bulunan mahalle içi parkta bir dizi çalışma gerçekleştiren ekipler, çocukların güvenli şekilde koşup oynamaları için oyun park alanında kauçuk zemin kaplama çalışması gerçekleştirirken, oyun grupları da yenilenerek, hizmete sunuldu.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, çocukların rahatça koşup oynayabilecekleri oyun alanlarının oluşturulmasına özel önem verildiğinin altı çizilerek, vatandaşlardan da parkları koruyarak, çalışmalara destek vermeleri istendi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom