Sivrice'de incelemeler...

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Sivrice ilçesinde incelemelerde bulundu.

Sivrice'de incelemeler... Güncel

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Sivrice ilçesinde yapımı devam eden İlçe Kaymakamlık binası ve Belediye Başkanlığı binasında incelemelerde bulundu. Zorluoğlu’na, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ömer Serdar, Metin Bulut ve Ejder Açıkkapı, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve İlçe Belediye Başkanı Ebubekir Irmak eşlik etti.

Sivrice’ye son birkaç yıldır kamu hizmeti bakımından ayrıcalıklı davrandıklarını belirten Vali Murat Zorluoğlu, "Milletvekillerimiz, Sivrice’nin turizm potansiyelini gördükleri için bize hep destek oldular. Bu yatırımların bu ilçeye gelmesinde vekillerimizin sıkı takiplerinin çok büyük payı var" dedi.

Yapımı devam eden hükümet konağının ilçeye yakışacağını aktaran Zorluoğlu, "Bu bina belediye, kaymakamlık ve diğer merkezi idare kuruluşlarına bir bütün olarak Sivriceli vatandaşlarımıza hizmet verecek. Yapılan yeni parklar, alt yapı çalışmaları ve üst yapı çalışmalarıyla inşallah Sivrice kısa bir süre içinde bütünüyle yeni bir çehreye kavuşacak" diye konuştu.

Vali Zorluoğlu ile beraberindekiler, daha sonra, İl Özel İdaresi tarafından yapımı devam eden Hazarbaba Kayak Merkezi yolunun asfaltlama çalışmalarını inceleyerek, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu’ndan bilgi aldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...