Amacımız Elazığ’a hizmet etmek

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Keban ilçesi Bahçeli köyü grup yolunda İl Özel İdaresi tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek grup köy yolunun açılışını gerçekleştirdi.

Amacımız Elazığ’a hizmet etmek Güncel

Süleymanlı, Soğanlı ve Bahçeli köylerini içeren grup köy yolu açılışına Vali Murat Zorluoğlu, Milletvekili Metin Bulut, Keban İlçe Kaymakamı Hayrettin Baskın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu, Bahçeli Köyü Muhtarı Kamil Doğan ile köy ahalisi katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Milletvekili Metin Bulut bir konuşma yaparak “Bahçeli köyünü Keban yoluyla birleştiren on buçuk kilometrelik yolun yapımı bitti. Uzun süredir vatandaşlarımızın beklediği bir yoldu. Sayın Valimize, memleketimiz için aciliyetkesbeden hiçbir düşüncemizi geri çevirmediği için teşekkür ediyorum ve bu grup köy yolunun vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Bizler de 15 Temmuz’u atlatmış bir devlet olarak hiçbir hizmetimizi aksatmadık. Bundan sonra da bir an bile duraksamadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.  

Bahçeli köyümüzü Keban’a bağlayan on buçuk kilometrelik asfaltlama çalışmasında sona gelindiğini belirten Vali Murat Zorluoğlu, “ Köyümüz zor bir coğrafyaya sahip olmasına rağmen, yol çalışması tüm standartlara uyularak yapılmış. Güzel ama tehlikeli bir yol, dikkatli olmak lazım” dedi.

Elazığ’da güzel bir birlik beraberliğin olduğuna değinen Vali Murat Zorluoğlu, “Sayın Milletvekillerimiz bizimle kaynak noktasında çok koordineli çalışıyor. Bizler de bütün kurumlarımız ile çok uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Güzel bir ekibiz.  Bu ekip ruhu ile daha iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Hem İl Özel İdaresi hem de Belediyelerimiz eliyle Elazığ’da değişik noktalarda yatırımlarımız devam ediyor. Amacımız Elazığ’a hizmet etmek” dedi.

Vali Murat Zorluoğlu, Milletvekili Metin Bulut ve diğer katılımcılarla beraber Süleymanlı, Soğanlı ve Bahçeli köylerini içeren grup köy yolu açılış kurdelesini keserek hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom