Elazığ Belediyesi’nden kısa kısa

İtfaiye haftası nedeniyle Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Personeli, Başkan Mücahit Yanılmaz’ı ziyaret etti.

Elazığ Belediyesi’nden kısa kısa Güncel

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü İbrahim Başgün ve itfaiye personeli 25 Eylül-1 Ekim tarihlerinde kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette İtfaiye personelinin her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalıştığına dikkat çeken Başkan Yanılmaz, bundan dolayı tüm itfaiye personelini kutladı. İtfaiye birimimiz acil yardım birimlerimizin en önemlileri arasında yer adlığını da kaydeden Başkan Yanılmaz, Elazığ Belediyesi itfaiye biriminin donanım açısından son derece kaliteli bir yapıya sahip olduğunu aktardı.

ÖĞRENCİLER BAŞKAN YANILMAZ’I ZİYARET ETTİ

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, özel bir okuldan gelen minik ziyaretçilerini ağırladı. Çocukların son derece heyecanlı oldukları ziyarette, Okul Müdürü Rahmi Güler yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. Minik konuklarını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkan Mücahit Yanılmaz, “Çocuklarımız, bizlerin geleceğidir ve onların geleceği de öğretmenlerimizin ellerindedir. Çünkü eğitim ve öğretim dönemi başladıktan sonra çocuklarımız evden çok okulda vakit geçiriyorlar. Bu nedenle çocuklarımızın gelişiminde öğretmenlerimiz son derece önemli bir role sahiptir” diye konuştu.

Çocukların vatan, millet ve bayrak sevgisiyle yoğrulup, geleceğe hazırlanmasında öğretmenlere çok önemli bir görev düştüğünün altını çizen Başkan Yanılmaz, “Türkiye 15 Temmuz’dan sonra yeni bir rotaya girdi ve bu bağlamda çocuklarımızı 15 Temmuz ruhu ile yetiştirmemiz gerekiyor. Bu ruh, vatan, bayrak ve devlet sevgisidir” dedi.

ASFALT SERİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Elazığ Belediyesinin, şehir genelindeki yol-bakım-onarım ve asfalt serim çalışmalarının aralıksız devam ettiği bildirildi. Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Sürsürü Mahallesi Halit Hoca Efendi Bulvarı’ndaki asfalt yenileme çalışması başlatıldı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından bulvar yeni yüzüyle hizmete sunulacağı bildirildi. Elazığ Belediyesi tarafından mahallelerinde gerçekleştirilen yol bakım-onarım ve yenileme çalışmalarından büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Sürsürü Mahallesi Muhtarı Abdulkerim  Sarıaydın, “Mahallemizin bir çok cadde ve sokağı yenilendi. Şimdi de Halit Hoca Efendi Bulvarı’ndaki asfalt yenileme çalışması gerçekleştiriliyor” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom