Vali Koçak Teşekkür Mesajı Yayınladı

Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, 4 Ağustos'ta yayımlanan Valiler Kararnamesiyle Elazığ'a vali olarak atandığını anımsatarak, kendisini ziyaret eden ve hayırlı olsun temennisinde bulunan herkese teşekkür etti.

Vali Koçak Teşekkür Mesajı Yayınladı Güncel
Vali Koçak mesajında, “4 Ağustos 2013 tarih ve 28728 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2013/5197 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla Elazığ'a Vali olarak atandığım günden bugüne kadar gerek hayırlı olsun ziyaretinde bulunan ve gerekse de çeşitli iletişim kanallarını kullanarak iyi niyet temennilerinde bulunan sivil toplum kuruluşlarına, siyasi parti temsilcilerine, kamu kurum ve kuruluşlarının çalışanlarına ve tüm Elazığ halkına şahsıma göstermiş oldukları yakın ilgi ve teveccühten ötürü teşekkür ederim.
 
Bu vesile ile sizlerle birlikte insanı merkeze alan bir hizmet anlayışıyla Elazığ'ın iktisadi, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak sınırsız bir çalışma irademizin olduğunu bir kere daha ifade etmek isterim. "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" felsefesinin gereği olarak halkımızın huzurlu, mutlu ve güven içerisinde yaşamasını temin etmek üzere ilimizde hizmet veren tüm kurumların ahenk içerisinde çalışmasını sağlamak önceliğimizdir.
 
Siz değerli Elazığlı kardeşlerimle birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin 7 gün 24 saat çalışarak geleceğin daha güçlü ve müreffeh Elazığ'ını inşaa edeceğimize olan inancımı tekraren ifade ederken herkese sevgi ve saygılarımı sunarım" dedi. 
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom