Gençtoy’dan Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Elazığ Park Nakliyeciler Sitesi Kamyon ve Tır Parkı İşletme Müdürü Harun Gençtoy, Elazığ Emniyet Müdürlüğüne atanan Doğan Cangül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gençtoy’dan Emniyet Müdürü’ne ziyaret Güncel

Ziyarette Elazığ’daki kamyon ve tır parkı sorununa büyük bir ölçüde çözüme kavuşturan ve dağınık halde bulunan nakliyeci esnafını tek çatı altında toplayan Elazığ Park Nakliyeciler Sitesi kamyon ve tır parkı hakkında Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül’e bilgiler veren Parkı İşletme Müdürü Harun Gençtoy, Emniyet Müdürü Doğan Cangül’e yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan hain saldırıyı ve ülke genelinde meydana gelen terör saldırılarını kınayan Elazığ Park Nakliyeciler Sitesi Kamyon ve Tır Parkı İşletme Müdürü Harun Gençtoy “Biz nakliyeciler esnafı olarak her zaman devletimizin yanındayız. Hain örgütler ülkemizin kardeşliği bozmaya çalışıyorlar ama bu asla başaramayacaklardır. Elazığ Emniyet Müdürlüğü görevine atanan müdürümüz Doğan Cangül’e görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül’de ziyaret nedeniyle Elazığ Park Nakliyeciler Sitesi Kamyon ve Tır Parkı İşletme Müdürü Harun Gençtoy’a teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom