Sevcan Zorluoğlu’ndan şehit Kılıç’ın ailesine ziyaret

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu Hanımefendi, 2008 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kuzey Irak’ta terör örgütü PKK yuvalarına yönelik başlattığı kara harekatında şehit olan Binbaşı Zafer Kılıç’ın ailesini ziyaret etti.

Sevcan Zorluoğlu’ndan şehit Kılıç’ın ailesine ziyaret Güncel

Ziyarette Sevcan Zorluoğlu’na; Vali Yardımcılarının eşleri Nur Yılmaz, Süheyla Göker, İl Jandarma Komutanının eşi Pınar Eryürek ve İl Emniyet Müdürünün eşi Gülsün Cangüleşlik etti.

Şehit Binbaşı Zafer Kılıç’ın Sivrice’nin Küçükova köyünde yaşayan babası Ahmet Kılıç ve annesi Şermin Kılıç’ıevlerinde ziyaret eden Sevcan Zorluoğlu,ailenin sorunlarını dinleyerek şehidin annesi Şermin Kılıç ile yakından ilgilendi.

Bu ziyaretten çok memnun olduklarını belirtenşehidin babası Ahmet Kılıç, Vali Murat Zorluoğlu’nun da her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunudile getirerek bu hassasiyetlerinden dolayı SevcanZorluoğlu’na teşekkürlerini sundu.

Şehitliğin en yüce makamlardan biri olduğunu, şehadet mertebesinin her insana nasip olmayacağını belirten Sevcan Zorluoğlu Hanımefendi, bu vatanın evlatlarının hepsini kendi evladı olarak gördüğünü ve ailelerinin de kendi ailelerinden biri olduğunu kaydetti.

Sevcan Zorluoğlu, beraberindeki heyetle şehidin ailesinin günlük yaşamındaki çalışmalarına yardım etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom