Elazığ Belediyesi Ataşehir’i ağaçlandırıyor

Daha yeşil bir Elazığ hedefleyen Elazığ Belediyesi, park, bahçe, bulvar ve caddeleri ağaçlandırma çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Ataşehir’i ağaçlandırıyor Güncel

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Ataşehir Mahallesi Nakkaşlar Sokak’ta kısa süre önce yapımına başlanan mahalle parkı alanında, parke taşı uygulaması, toprak dolum ve tesviye çalışmalarının ardından Elazığ Belediyesi serasında yetiştirilen Süs Eriği, Oya ağacı, Mavi Selvi ve Karaçam ağaçlarının dikim işlemi gerçekleştirildi. 4000 m2 alan üzerine kurulu olan mahalle parkında çocuk oyun gruplarının ve oturma banklarının eklenmesinin ardından ağaçlandırma çalışmaları da tamamlandı. Yapılan çalışmaların sonucunda yeşile bürünen mahalle parkı bulunduğu çevreye daha estetik bir görünüm kazandırdı.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre ağaç dikim işlemlerinin mevsim koşullarının uygunluğu da göz önünde bulundurulmak koşuluyla yapımı tamamlanan mahalle içi park alanlarında ve kentin diğer alanlarında devam edeceği belirtildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler