Hasta genç başkan Yanılmaz’ın ziyaretiyle moral buldu

Yakalandığı beyincik tümörüyle mücadele eden gencin Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile tanışma isteği gerçekleşti. WhatsApp üzerinden Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a yazarak, tanışma isteğini iletmesinin ardından Başkan Yanılmaz, Hüseyin Apaydın isimli genci evinde ziyaret etti.

Hasta genç başkan Yanılmaz’ın ziyaretiyle moral buldu Güncel

Başkan Yanılmaz’ın sürpriz ziyaretiyle moral bulan gencin sevinci gözlerine yansıdı. Yaşadığı mutluluğu sözcüklere döken genç, “Size karşı aşırı bir sevgim var. Size mesajı atarken dönüp dönmeyeceğinizi bilmiyordum ama yine de size ulaşmak istedim. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Beni çok mutlu ettiniz” diyerek duygularını dile getirdi.

İki yıldır dışarıya çıkamadığını ve dışarıda gezmeyi çok istediğini bunun için de bir akülü sandalye isteğini Başkan Yanılmaz’a ileten gencin talebi üzerine Başkan Yanılmaz, bu talebini derhal yerine getireceklerini kaydetti.

Kendisine gelen WhatsApp mesajlarını her zaman bizzat okuduğunu ve mesajı alır almaz programını ayarlayarak ziyareti gerçekleştirdiğini ifade eden Başkan Yanılmaz, gencin hastalıkla mücadelesini dinledi. Hasta genç ile yakından ilgilenen Başkan Yanılmaz, gencin yoğun sevgisiyle duygulandı. Oldukça duygu yüklü geçen ziyarette Başkan Yanılmaz,  gence acil şifalar temennisinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom