Vali Koçak Arıcak'ta İncelemede Bulundu

Vali Koçak Arıcak ve Beldelerinde İncelemede Bulundu

Vali Koçak Arıcak'ta İncelemede Bulundu Güncel
Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak Cumartesi gününü ilimizin en uzak ilçesi olan Arıcak’a ayırdı. 
 
Vali Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Arıcak Kaymakamı Zekeriya Göker, İl Emniyet Müdürü Ayhan Buran ve İl Jandarma Komutanı Albay Sefer Resuloğlu ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Arıcak merkezi ile birlikte Üçocak, Bükardı ve Erimli Beldelerinde incelemede bulunarak vatandaşla bir araya geldi. 
 
Vatandaşların ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılanan Vali Koçak “İlçelerimizin ve beldelerimizin ziyaret edilmesi programımıza en uzak beldelerimizle başladık, sizlerle tanışmaya, buraları görmeye, sorunları yerinde tespit etmeye geldik. Bizden de bir isteğinizin olup olmadığını sormaya geldik. İnşallah diğer beldelerimizi de ziyaret edeceğiz” dedi. 
 
Belediyeleri de ziyaret edip çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Koçak, kamu kurumlarını ziyaret ederek devam eden yatırımları da inceledi. 
 
Esnaf ziyaretlerinde de bulunan Vali Koçak ve beraberindeki heyet gelen davetleri de kırmayarak işyerlerinde ve kıraathanelerde vatandaşlarla çay içerek sohbet etti. 
 
İlin Valisini ve üst düzey yöneticilerini beldelerinde ve işyerlerinde görmekten memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, “Sizleri aramızda görmekten çok mutlu olduk, sık sık gelmenizi istiyoruz. Teşekkür ediyoruz” diyerek dileklerini ifade ettiler. 
 
Sayın Valimiz Ömer Faruk Koçak ziyaretin çok verimli geçtiğini ifade ederek bu ziyaretlerin artarak devam edeceğini, vatandaşlarımızla bir araya gelmenin sorunları yerinde tespit etmenin önemini ifade etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom