Platin, yeniden başkan seçildi

Elazığ Mobilyacılar Derneği’nin 3. Olağan Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Cemil Platin yeniden Elazığ Mobilyacılar Derneği başkanı seçildi.

Platin, yeniden başkan seçildi Güncel

3. Olağan Kurul sonrası yeniden başkan seçilen Cemil Platin yaptığı açıklamada, Elazığ’da mobilyacılık sektörünün gün geçtikçe geliştiğini ifade ederek bölgede mobilyacılıkta Elazığ’ın söz sahibi olduğunu vurguladı.

PLATİN: “MOBİLYACILAR ÇARŞI’SI ELAZIĞ’A YAPILACAK”

Elazığ Mobilyacılar Derneği’nin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Platin, Dernek olarak tek gayelerinin Elazığ’da mobilyacılık sektörünü daha iyi yerlere taşımak olduğunu belirterek “Bizim EMOSDER olarak en büyük projemizden biri Mobilyacılar Çarşısıdır. Mobilyacılar Çarşının ilimizde yapılması için elimizden geleni yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. İnşallah en kısa sürede çarşımıza ilk kazmayı vuracağız.

Bizler çarşının yapılması için görüşmelerimize devam edeceğiz. Bizlere verilen sözlerin takipçisi olmaya devam edeceğiz. Mobilyacılar Çarşısı Elazığ’a yapılacak kimsenin bundan kuşkusu olmasın” dedi.

BAŞKAN PLATİN: “MOBİLYACILIK SEKTÖRÜNÜ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Mobilyacılık sektöründe yaşanan sorunlara da değinen EMOSDER Başkanı Cemil Platin, Mobilyacıların ürünlerini tanıtımı konusunda sıkıntı yaşadığını ifade ederek “ Dernek olarak üyelerimizle birlikte sürekli olarak ülke geneli ve yurt dışı fuarlara katılıyoruz. Ülkemizde ve yurt dışındaki mobilyacılık sektörünü takip ediyoruz. Allah nasip ederse ilimizde ulusal bir mobilya markası çıkacak. Ulusal bir marka çıkarsa Elazığ’da Mobilyacılık ilimizde daha bir ivme kazanacak. Dernek olarak ilimizde mobilyacılık gelişmesi için çalışmalarımız devam edecek. Yapılan 3. Olağan genel kurulumuz derneğimize ilimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Yapılan 3.  Olağan Kurul sonrası Elazığ Mobilyacılar Derneği yönetimi şu isimlerden oluştu:

Başkan: Cemil Platin

Başkan Yardımcısı: Mehmet Aslan

Sayman: Murat Korkmaz

Sekreter: Hacı Karaboğa

Yönetim kurulu üyesi: Abdulrezak Güncegörü

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom