Minik Parmaklar geleceği şekillendirmeye devam ediyor

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) bünyesinde yürütülen 'Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor' projesi, beşinci dönem eğitimleriyle devam ediyor.

Minik Parmaklar geleceği şekillendirmeye devam ediyor Güncel

Elazığ Belediyesi, Microsoft Türkiye ve Finansbank işbirliği ile yürütülen 'Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor' projesi çerçevesinde 8-12 yaş aralığındaki çocukların beşinci dönem eğitimleri devam ediyor. Çocukların analitik düşünme kabiliyetlerini artırarak, onları geleceğe daha emin ve daha donanımlı birer birey olarak hazırlamayı hedefleyen EBEGEM, miniklerin bilgisayar karşısında daha üretici bir konumuna gelmesi için eğitimlerini sürdürüyor. EBEGEM bünyesinde yürütülen "Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor" projesi ile miniklere Kod yazma öğretilerek, onlara hem kendi geleceklerini şekillendirme bilinci hem de bulundukları topluma yön verme kabiliyeti kazandırılıyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor' projesi kapsamında devam eden eğitim programının 6.dönem ve sonraki dönem kayıt işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom