Belediye'den Kurban Timi

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinden kurban timi kurdu

Belediye'den Kurban Timi Güncel
Kurban Bayramı'na sayılı günler kala Elazığ Belediyesi, vatandaşların kaçan kurbanlıklar yüzünden sıkıntı yaşaması için Veteriner İşleri ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerinden kurban timi kurdu.
 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, belediye olarak vatandaşların aileleriyle Kurban Bayramı'nı sorunsuz şekilde geçirmesi için tüm tedbirleri aldıklarını belirtti. Belediye olarak kurban timini kurduklarını belirten Selmanoğlu, "Kurban timleri, kaçan kurbanların yakalanarak vatandaşlarımıza teslim edecekler. Çünkü önceden hayvanların yakalanması sırasında kurbanlar incitiliyordu ya da kurbanlıklar vatandaşlarımıza zarar veriyordu. İnşallah kurduğumuz kurban timleri sayesinde bu olumsuzlukların önüne geçeceğiz. Kurban timleri kurbanlıkları kesimhaneye götürülmesine de yardımcı olacaklar" dedi.
 
Kurban timinin olmaması durumunda kurbanlığı yakalayamayacaklarını ifade eden vatandaşlar ise, "Kurban timi olmasaydı, kurbanlığımız bizlere ya da vatandaşlarımıza zarar verecekti. Belediye ekiplerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom