Gürgöze Aday Adaylığını Açıkladı

İş Adamı Ramazan Gürgöze Ak Parti'den Aday Adayı

Gürgöze Aday Adaylığını Açıkladı Siyaset

Yaklaşmakta olan yerel seçimler önce aday adayları açıklamalarına devam ediyor. Ak Parti'ye başvuruların yoğun olması beklenirken bugün İş adamı Ramazan GÜRGÖZE Ak Parti Elazığ il binasında  Ak Parti'den Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

PTT meydanından Ak Parti il binasına kadar kalabalık bir grupla yürüyen Ramazan Gürgöze il binasında açıklamalarda bulundu.

Gürgöze "2014 yerel seçimlerinde Ak Parti saflarında, çok sevdiğim Şehrimize hizmet edebilmek amacıyla aday adaylığımı açıklamak için huzurlarınızdayım. Bu önemli günde beni yanlız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim.

Elazığ benim doğdup, büyüdüğüm şehir bu şehirde okudum, evime götürdüğüm ekmeği bu şehirde kazandım. Bu şehir musikisi, coğrafyası, tarihi ve az rastlanır kadirşinas insanı ile vazgeçemeyeceğim temel değerimdir. İşte tamda bu noktada Elazığ'ın Kaybedecek Vakti Yok diyerek çıktı yola.

İşi hayatım boyunca, şehir yönetimi alanında önemli birikimler edindim. Dünyada pek çok güzel şehri görme ve inceleme imkanım oldu. Belediyecilik alanında önemli birikimler için buradayım ve bunun için istekliyim" dedi.

Gürgöze Sosyo-ekonomik, sağlık, eğitim, alışveriş, eğlenme ve dinlenme imkanları gibi hizmetler belirli merkzlerde yoğunlaşmakta, çevre ise yoksunluğa mahkum edilmektedir. Tüm yerel değerlerden azınlık bir kesimin ekonomik faydası uğruna vazgeçilmektedir dedi. Çok disiplinli çalıştıklarını sosyal, teknik ve sanatsal alanlarda önemli projeler gelişltirdiklerini ifade ederek, Yeni ve farklı bir yönetim anlayışı ile Elazığ için hazırlandıklarını ifade etti.

Gelecek kaygısı çekilmeden huzur içinde nefes alacağımız "insan odaklı" bir şehir kurmak istediklerini ifade eden Gürgöze;

Bu vizyonumuzda Mevlana'nın 

"Dünle beraber gitti düne ait ne varsa cancağızım,
Eskiyi bırak, artık yeji şeyler söylemek lazım"  felsefesiyle rantiyeci belediyecilik anlayışını dışlayarak ulaşacağız dedi.

Sonuçta Elazığ'ın kazanması dileğiyle Mart 2014 yerel seçimlerinde Ak Parti'den Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu ifade eden Gürgöze Tüm Elazığ'lı hemşehrilerimin Kurban Bayramlarını kutlar saygı ve selamlar sunarım sözleriyle konuşmasını noktaladı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom