'Yaşananların benimle bağlantısı yoktur'

Elazığspor’un FİFA’dan aldığı 12 puanlık cezanın ardından Elazığsporlu eski futbolcu Serdar Gürler bir açıklama yaptı.

'Yaşananların benimle bağlantısı yoktur' Spor

Serdar Gürler’in Trabzonspor’a satılmasının ardından Fransız ekibi Sochaux’ya ödenmesi gereken yetiştirme bedelinin yatırılmaması ve Fabio Bilica’nın alacaklarının zamanında ödenmemesini gerekçe gösteren FİFA, Elazığspor’un 12 puanını sildi.

Elazığspor’un 2012 yılında Fransız ekibi Sochaux kulübünden transfer ettiği ve Elazığspor’daki performansıyla  kısa sürede dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Birçok Kulübün transfer listesinde yer alan Serdar Gürler, 2014-2015 futbol sezonunda Trabzonspor’a transfer olmuştu. Bu gerçekleşen transferin ardından Elazığspor’un Sochaux kulübüne verilmesi gereken yetiştirme bedelinin yatırılmaması nedeniyle Elazığspor FİFA’lık olmuştu.

FİFA’nın Elazığspor’a verdiği 12 puanlık cezanın ardından Serdar Gürler, sosyal medyadan bir açıklama yaparak, Elazığspor’un aldığı cezanın kendisiyle ilgili olmadığını belirtti.

“BENİM ELAZIĞSPOR’DAN HİÇBİR TALEBİM OLMADI”

Elazığspor’dan hiçbir talebinin olmadığını ve büyük başarılar elde ettiği kulübe ihanet etmesinin söz konusu olmadığını söyleyen Serdar Gürler, sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Yetiştirme bedeli, kulüpler arasında olan bir olay. Benim Elazığspor’dan hiçbir talebim olmadı. Yaşananların benimle bağlantısı yoktur. Ekmeğini yediğim, büyük başarılara imza attığım bu kulübe ihanet etmem söz konusu değildir. Saygılarımla.” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom