Başkan Ulaş’tan hayırlı olsun ziyareti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş Elazığ Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne atanan Ayhan Tuncer’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Ulaş’tan hayırlı olsun ziyareti Güncel

Ziyarette açıklamalarda bulunan Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Elazığ SGK il Müdürlüğüne atanan Ayhan Tuncer’e yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek görevinde başarılar diledi.

Odası hakkında SGK il Müdürü Ayhan Tuncer’e bilgiler veren Başkan Ulaş, Esnaflar için SGK il müdürlüğünün çok önemli olduğunu vurgulayarak “ Değerli müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyorum. Ayhan Bey esnaf camiamızı çok yakından tanıyan birisi ve Elazığlı olması esnaflarımız ve bizler için şanstır. İnşallah kendisiyle sürekli istişare içinde olacağız. Müdürümüze SGK ve BAĞ-KUR primlerinin çok yüksek olduğunu ifade ettim. Müdürümüzde esnaflarımızla her zaman iç içe olacağını belirtti. Bu duyarlığından dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Göreve başlar başlamaz bizleri kabul ettiği içinde teşekkür ediyorum” dedi.

Elazığ Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ayhan Tuncer’de kendisine ilk ziyaretlerden birinin esnaf camiasından olması dolayısıyla memnun kaldığını ifade ederek ziyaret dolayısıyla Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’a teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler